4. Ahşap Yapıların Yapısal Değerlendirilmesi Uluslararası Sempozyum

4. Structural Health Assessment of Timber Structures /  4. Ahşap Yapıların Yapısal Değerlendirilmesi Uluslararası Sempozyum 20-22 Eylül 2017, İstanbul

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi (HKU-GSMF) ve Yıldız Teknik Üniversitesi Tarihi Mirası Koruma Uygulama Araştırma Merkezi (TA-MİR) tarafından 20 – 22 Eylül 2017 tarihleri arasında, İstanbul’da “Structural Health Assessment of Timber Structures / Ahşap Yapıların Yapısal Değerlendirilmesi (SHATIS’17)” konulu uluslararası bir sempozyum düzenlenecektir. Sempozyum web sayfası (http://shatis17.org)

Sempozyumun amacı, geleneksel ve çağdaş ahşap yapıların, ahşap konulu tasarım, endüstri ve inşaat sektörünün sorunlarının akademik, uygulayıcı, imalatçı ve inşaat ortamında tartışılmasıdır. Konuyla ilgili her disiplinden akademisyen, uzman ve uygulayıcıların bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere bu Sempozyuma katılımı beklenmektedir.

Sempozyum dili İngilizcedir. Oturumlarda Türkçeye çeviri yapılacaktır.   

Sempozyumu izlemek ücretsizdir.
 

  •   Miralay Şefik Bey Sok.
    No:13 D:2, Taksim/İstanbul
  •   +90 (212) 292 43 80
  •   +90 (212) 249 98 50
  • info@ahsap.org

UAB Hakkında

2000 yılında kurulan derneğimiz, dayanışma, katılım ve paylaşım esaslarına dayanan bir sivil toplum örgütüdür. Modern bilimin ahşaba verdiği önemi dikkate alarak, kendi coğrafyamız ve kültürümüzden alınan ilhamla çalışmalar yapmaktadır.


Devamı...