Modern Ahşap Yapılar Eğitim Seminerleri

EĞİTİM VE KARİYER DESTEK PROGRAMI

 

Bir çok çevre ve sosyal sorunlarla yüz yüze gelmiş bulunan dünyamızda yeni çözüm yolları ve uygulamaları da devreye girmektedir. "MODERN AHŞAP YAPILAR" da çevre sorunları ve iklim değişikliği için çözüm öneren modern çevreci bir yaklaşım olarak dünyada hızla yaygınlaşmaktadır. Ülkemizde de Ahşap sektörü temsilcisi Sivil Toplum Örgütleri(TORİD-UAB) ve Ahşabın Kaynağı Orman Genel Müdürlüğü günümüzün ve önümüzdeki yılların potansiyel iş ve kariyer fırsatları sunan Ahşap Malzeme, Yapı Tasarım ve uygulamalarını tanıtmak ve temel bilgileri aktarmak için bir dizi seminer programı hazırlamışlardır. Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Orman ve Ağaçişleri Endüstri Mühendislikleri öğrencileri ve diğer ilgililer için organize edilen yaklaşık 20 saatlik bir seminer dizisini konunun uluslararası uzmanı Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden Prof. Ario Ceccotti, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi, Orman Endüstri Mühendisliği Bölümünden Prof. Dr. Türker Dündar ve İstanbul Şehir Üniversitesin Mimarlık ve Tasarım Fakültesinden Dr. Halil İbrahim Düzenli'nin katkıları ile ücretsiz olarak sunmaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

 Egitim Semineri Afis

 

 

"MODERN AHŞAP YAPILAR:

BİLMENİZ GEREKEN BİRKAÇ HUSUS"

6 Nisan Cumartesi başlayacak seminerler dizisi peş peşe 4 cumartesi günü saat 10:00-14:00 arası Maslak'ta İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü'nün Konferans Salonunda gerçekleşecektir.
Yaklaşık 20 saatlik program, ücretsiz olup sonunda Katılım Belgesi verilecektir. İlgili bütün üniversite akademisyen ve öğrencilerine açık bir program, seminer hakkında detaylı bilgi ve kayıt için proje ortağımız Türkiye Orman Ürünleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği'nin (TORİD) torid.org.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

BİR KAMU - STK - ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ PROJESİDİR.

 

 

Egitim Semineri Program

  •   Miralay Şefik Bey Sok.
    No:13 D:2, Taksim/İstanbul
  •   +90 (212) 292 43 80
  •   +90 (212) 249 98 50
  • info@ahsap.org

UAB Hakkında

2000 yılında kurulan derneğimiz, dayanışma, katılım ve paylaşım esaslarına dayanan bir sivil toplum örgütüdür. Modern bilimin ahşaba verdiği önemi dikkate alarak, kendi coğrafyamız ve kültürümüzden alınan ilhamla çalışmalar yapmaktadır.


Devamı...